Nasze usługi

Jesteśmy firma zajmującą się reklamą zewnętrzną. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji kasetonów reklamowych, liter blokowych, tablic, szyldów, pylonów itd. Zajmujemy się też wyposażaniem sklepów i biur w meble do prezentacji produktu jak półki, wieszaki, regały czy lady.

Dzięki bogatemu parkowi maszyn i wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy najwyższą jakość i szybką realizację zleceń. Zaufały nam jedne z najlepszych w kraju agencji reklamowych i firm zajmujących się budową i projektowaniem stoisk targowych. Dzięki temu nasze produkty można oglądać w całej Europie.


Zakres usług

Frezowanie i rozkrój płyt

Frezujemy w płytach ze sklejki, mdf, hdf, płytach wiórowych, laminatach, płytach meblowych itd. Pracujemy też z większością tworzyw sztucznych jak pleksi, pvc, poliwęglan,pet, Dzięki różnym rodzajom frezów i nowoczesnemu oprogramowaniu jesteśmy wstanie wyfrezować wiele – od skomplikowanych elementów niewielkich rozmiarów (frezy 1mm.) po fronty i wykończenia meblowe. Oferujemy także szybki rozkrój płyt i grawerowanie.

Litery blokowe

Dzięki laserowi CNC możemy zaproponować jeszcze dokładniejsze cięcie i grawerowanie tworzyw sztucznych – głównie pleksi, drewnopochodnych jak mdf czy sklejka jak również skóry, gumy kartonu, papieru itd.

Kasetony, pylony

Ploter tnący do folii umożliwia nam wykonywanie elementów graficznych do wyklejania na szyby, ściany itd. Tniemy także różne rodzaje folii magnetycznych, czy specjalistycznych.

Cięcie Styroduru

Produkujemy napisy i elementy grafiki przestrzennej ze styroduru. Każdy element może być pomalowany natryskowo w naszej malarni, którymś z kolorów z gamy RAL

Laser CNC

Produkujemy kasetony pylony i tablice pod indywidualne zamówienia, skrzynkowe z dibondu, z giętej pleksi, blachy i drewna. Podświetlenie led.

Grafika z folii

Możemy zrobić litery blokowe według indywidualnego projektu o wielkości od kilkunastu cm do kilku metrów. Front czyli lico przeważnie wykonane jest z pleksi, natomiast boki mogą być z blachy, giętej pleksi oraz innych materiałów. Produkujemy też litery bez klejenia, drążone w blokach pleksi. Wszystkie nasze litery blokowe są podświetlane wysokiej jakości diodami led.

Obsługa graficzna firm targowych

Oferujemy kompleksową obsługę graficzna stoisk targowych od projektu do wykonania. Zajmiemy się każdym elementem graficznym i budowlanym – od wydruku wielkoformatowego, poprzez aranżację wnętrza do szczegółów takich jak rozmieszczenie logotypów. Możemy się pochwalić dziesiątkami udanych realizacji na imprezach targowych w całej Europie.

Przykładowe realizacje